75.000
Property size icon Sipërfaqja: 126m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhoma gjumi
Property accommodation icon Akomodimi: I Arreduar
Property heating icon Ngrohja: Ajër i kondicionuar

Kali i Trojes

Në Shitje
July 19, 2018
1133
ID Pronës: 0001
Specifikimet
Property bedroom icon Dhomat e gjumit: 2
Property bathroom icon Tualetet: 2
Property size icon Sipërfaqja: 126m2
Property floor icon Kati: 10
Property total floors icon Totali kateve: 11
Property year built icon Viti ndërtimit: 2001
Property heating icon Ngrohja: Ajër i kondicionuar
Property accommodation icon Akomodimi: I Arreduar
Property ceiling height icon Lartësia katit: 2.7 m
Property parking icon Parking: Parkim i hapur
Property distance from center icon Nga qendra: 0,2 km
Property publication date Dita publikimit: July 19, 2018
Property area size icon Sip. hapësirës: 126 m2m2
Property garages icon Garazhde: Jo
Property garages size icon Sip. garazhdit: m2
Property additional space icon Hapësirë shtesë: Depo
Karakteristika
AC & Heating
Balcony
Clubhouse
Dishwasher
Elevator
Fitness Center
Granite Countertops
Laundry Facilities
Modern Kitchen
Pet Friendly
Pool
Spa
Storage Units
Tennis Court
Valet Parking
Walk-In Closets
Washer/Dryer
Wi Fi in Common Areas
Vendndodhja
Adresa plotë: Rruga Laze Melo, Vlorë, Albania
Adresa e thjeshtë: Rruga Fiqiri Muka
Kodi Postar: 9401
Shteti: AL
Përshkrim

Me vendndodhje në një nga zonat qëndrore të qytetit nga ku mund të vrojtosh gjithcka, gjendet pasuria e paluajtshme, apartament, eksluzivisht në Agjencinë Hello.

 

Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma gjumi, dy banja, Sallon me kënd kuzhine të vecuar, vend depozite lavanderi dhe një ballkon që shkon përreth perimetrtit të apartamentit

Totalisht i arreduar!

Virtual Tour
0 Reviews